Základní škola a Praktická škola, Jičín

Soudná 12, 506 01 Jičín

Návštěva knihovny - III.SP a IV. ZŠ - 2024

Dne 4. 1.2023 měla třída IV. ZŠ šanci prozkoumat knihovnu Václava Čtvrtka v Jičíně. Tato návštěva byla plná zábavy a naučila děti spoustu zajímavých věcí.

Objevování:

Když jsme vešli do knihovny, knihovnice nás vřele přivítala a provedla nás dětským oddělením. Tam jsme objevili spoustu skvělých knih a pohádek. Děti byly nadšené, když viděly tolik možností k objevování.

Povídání o knihách:

Knihovnice nám vyprávěla o různých typech knih a žánrech. Ukázala nám, jak si vybrat knihu podle toho, co nás zajímá. Bylo to super, protože jsme se dozvěděli, že knihy nejsou jen o učení, ale také o zábavě a fantazii.

Hudba a Básničky:

Bylo to překvapení, když jsme zjistili, že knihovna není jen o knihách. Společně jsme zpívali písničky spojené s knihami, a to bylo úžasné. Také jsme si vyslechli recitaci od žákyně Patricie Maxové,  která dokonale doplňovala paní knihovnici v pohádce o Červené Karkulce.

Co jsme se naučili:

Celý ten den nás nejen bavilo, ale také jsme se naučili, že knihy jsou skvělé a mohou nám otevřít nové světy. Bylo to skvělé setkání, které nám dalo spoustu nových nápadů a inspirace.


 

 

Web pohání Engine(R) , foto školy: Ondřej Březovský
(c) 2016 - 2024 ZŠ a PrŠ, Jičín
Nastavení souborů cookies

Chvilinku... :-)
O
o
.