Základní škola a Praktická škola, Jičín

Soudná 12, 506 01 Jičín

Archiv aktualit 2018/2019


28. červen 2019

Svátek dětí

Ve čtvrtek se uskutečnila poslední část výukového programu: „Jaro, léto, podzim, zima, to je celý rok“. Téma bylo „SVÁTEK DĚTÍ“ a co si nejvíce děti přejí v tomto letním období...no přeci prázdniny!!!! Zazpívali jsme si písničky na přání a zahráli stopovanou na Čeřovce, společně s první, druhou i třetí třídou naší základní školy. Tak a prázdninové léto může začít!


Autor příspěvku: Jana Michálková


28. červen 2019

Závěrečné zkoušky - teoretická část

I v letošním školním roce jsme se loučili s některými žáky. První, kteří nás opustili, byli středoškoláci. Osm žáků z I. S a II. S zakončilo své studium závěrečnými ústními zkouškami. Všichni absolvovali na výbornou. Slavnostního zakončení se zúčastnili nejen rodiče, učitelé a vedení školy, ale i pan Kazda - vedoucí školského odboru a pan Ludvík - zástupce Oblastní charity Jičín.


Autor příspěvku: Mgr. Jínová, Jana Dvořáčková


28. červen 2019

Projekt - občerstvení k závěrečným zkouškám

Ve dnech 21.6. a 24.6. pokračoval na naší škole projekt zapojení odborníka z praxe do výuky. Tentokrát žáci pod vedením učitelky ze SŠ v Lomnici nad Popelkou připravovali rautové občerstvení. Mezi výrobky, které se jim povedly, můžeme zařadit různé druhy sýrových kuliček, rolád, nakládaný hermelín, plněná rajčata, paštiku...
I tato poslední část projektu se velmi vydařila.


Autor příspěvku: Michala Militká


28. červen 2019

Absolventi 2018/2019

Vážení přátelé,

kdo si chce prohlédnout prezentaci našich absolventů střední školy, najde ji na DOKUMENTY ŠKOLY - ABSOLVENTI.

Ať se Vám líbí.


Autor příspěvku: Mgr. Jolana Zahradníková


21. červen 2019

Poznávací soutěž květů

Pro žáky základní školy byla na závěr projektu Den květů připravena poznávací soutěž, kde dle obrázků rostlin vzpomínali na správný název, popř. druh a další informace. Žáci soutěžili ve dvou kategoriích a výsledky soutěže budou známé v pondělí. Odměna bude sladká..


Autor příspěvku: Mgr. Olga Kratochvílová

Web pohání Engine(R) , foto školy: Ondřej Březovský
(c) 2016 - 2024 ZŠ a PrŠ, Jičín
Nastavení souborů cookies

Chvilinku... :-)
O
o
.